Щодо проєкту допомоги лікарям з України працевлаштуватися у Польщі

Польська Федерація Лікарень запустила програму допомогу медичним фахівцям, лікарям з України офіційно працевлаштуватися у закладах охорони Польщі. Реалізація проєкту здійснювалася за підтримки юридичних компаній Dictio (Україна) та Miller Canfield (Польща).

Читати на Facebook

Polska Federacja Szpitali (PFSz) у співпраці з юридичними фірмами Dictio Law Firm (Україна) та Miller Canfield (Польща) працюють над проєктом, що допоможе українським лікарям, медсестрам, психологам, психотерапевтам, акушеркам, стоматологам та парамедикам, що вимушені були покинути територію України через війну, працевлаштуватися  в закладах охорони здоров‘я Польщі.

З 24 лютого 2022 року громадянину України, який здобув медичну кваліфікацію за межами території держав-членів Європейського Союзу, терміном на 18 місяців може бути надано дозвіл на медичну практику та умовна ліцензія на практику як лікар. Процедура розпочата на підставі Закону (Устави) про допомогу громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом на території цієї країни. Варто зазначити, що процедура отримання ліцензії була максимально спрощена.

Для нас є дуже важливо допомогти нашим лікарям, щоб вони могли залишитись у професії та надавати медичну допомогу  великій кількості українських дітей, жінок, що знаходяться на території Польщі.

Знайти більш детальну інформацію та заповнити форму щодо працевлаштування можна за посиланням:

Для цього необхідно заповнити анкету https://bit.ly/3k8vjbx та надіслати СV (резюме) однією з мов: українська, польська, англійська, російська.

E-mail для зв’язку: ukraina@pfsz.org

Інтерв‘ю Керуючої Dictio Olena Shtohryn ТV Regio Україна: https://youtu.be/VDBVoX35wP8

Довідково: PFSz (Polska Federacja Szpitali) - найбільше об’єднання лікарень Польщі. Здійснюють низку заходів для підтримки України та її громадян у зв’язку з збройним конфліктом. Метою PFSz є координація зусиль польських лікарень для допомоги жителям України. Зокрема, PFSz здійснює діяльність у сфері:

- підтримки Польської медичної місії, яка проводить гуманітарну акцію в Україні;

- працевлаштування людей українських медичних професій у польських лікарнях;

- для пацієнтів з України;

- документів та анкет для пацієнтів з України;

- транспортування пацієнтів (наразі педіатричних пацієнтів) до інших країн ЄС.

Ліцензування нерезидентів у будівництві: як це працює?

Новини

Публікації

24
.
09
.
2024

На початку серпня Урядом було повідомлено про ухвалення рішення щодо надання можливості іноземним компаніям та організаціям, які діють на території України через постійні представництва, набувати право на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, шляхом заповнення декларації.

Будьте обачні з боргами вашої компанії

Новини

Публікації

17
.
06
.
2024

Інструмент банкрутства можна порівняти зі скальпелем в руках хірурга, ним можна як вилікувати, так і нашкодити. Процедури банкрутства є особливими та досить складними інструментом. Якщо ним будете користуватися ви, це може вас убезпечити від майнових витрат та відновити платоспроможність товариства. Якщо цим інструментом будуть користуватися ваші недобросовісні контрагенти, це може мати негативні наслідки як для товариства, так і для власника.‍

Хто такий замовник будівництва в Україні та які його повноваження щодо отримання дозвільної та містобудівної документації для початку будівництва?

Новини

Публікації

10
.
05
.
2024

В Україні Замовник може бути одночасно девелопером, а ось девелопер – не завжди Замовник об'єкта будівництва. Замовник будівництва, що має правоустановчі документи (власність/користування) на землю відповідає за оформлення всієї дозвільної документації.