Партнерський склад Dictio Law Firm розширено!

Ми раді повідомити про розширення партнерського складу Dictio Law Firm. Сергій Штогрин, адвокат та арбітражний керуючий підсилить команду, очоливши практику вирішення спорів та банкрутства.

Читати на Facebook

Сергій має більш ніж 13 річний досвід у галузі права, спеціалізується на проведенні forensic-аудитів, супроводі справ категорії white-collar crime, досудовому та судовому вирішенні спорів, супроводженні виконавчих проваджень, реструктуризації заборгованості та процедурах банкрутства.

Має досвід роботи в Міністерстві промислової політики України та провідних юридичних компаніях України. Сергій є членом Асоціаціі правників України, Національної асоціації адвокатів України, Національної асоціації арбітражних керуючих України.

Серед останніх кейсів Сергія — повернення в судовому порядку у власність клієнта його активу — найбільшого  у Східній Європі українського підприємства виробника в своїй галузі, врегулювання у досудовому порядку спору  між французьким та українським агрохолдингами.

Впевнені, що професійність та значний досвід пана Сергія сприятимуть ефективному захисту прав та інвестиційних активів клієнтів нашої компанії!

Ліцензування нерезидентів у будівництві: як це працює?

Новини

Публікації

24
.
09
.
2024

На початку серпня Урядом було повідомлено про ухвалення рішення щодо надання можливості іноземним компаніям та організаціям, які діють на території України через постійні представництва, набувати право на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, шляхом заповнення декларації.

Будьте обачні з боргами вашої компанії

Новини

Публікації

17
.
06
.
2024

Інструмент банкрутства можна порівняти зі скальпелем в руках хірурга, ним можна як вилікувати, так і нашкодити. Процедури банкрутства є особливими та досить складними інструментом. Якщо ним будете користуватися ви, це може вас убезпечити від майнових витрат та відновити платоспроможність товариства. Якщо цим інструментом будуть користуватися ваші недобросовісні контрагенти, це може мати негативні наслідки як для товариства, так і для власника.‍

Хто такий замовник будівництва в Україні та які його повноваження щодо отримання дозвільної та містобудівної документації для початку будівництва?

Новини

Публікації

10
.
05
.
2024

В Україні Замовник може бути одночасно девелопером, а ось девелопер – не завжди Замовник об'єкта будівництва. Замовник будівництва, що має правоустановчі документи (власність/користування) на землю відповідає за оформлення всієї дозвільної документації.