Медіація — метод вирішення спорів із залученням посередника

Медіація (англ.mediation — посередництво) — метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації. Проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб варіант рішення задовольняв інтереси і потреби усіх учасників конфлікту.

Читати на Facebook
Процесуальні кодекси в Україні передбачають врегулювання спору за участі судді-медіатора.

Як показує багаторічна практика, не завжди перемога у судовому процесі приносить бажаний для клієнта результат.

Іноді суд не є оптимальним інструментом досягнення цілі. Це характерно для сімейних справ. Наприклад, справи поділу майна подружжя. Суд може розділити усе майно колишнього подружжя у рівних частинах, проте вирішити їх конфлікт він не може.

Сторони витрачають роки на судові процеси, а в результаті отримують лише майно, поділене в ідеальних частках, яке продати без його виділу (або домовленості) не зможуть. То навіщо витрачати час, гроші, загострювати конфлікт?

Є ситуації, у яких оптимальний варіант — домовлятися. Завдання хорошого юриста встановити це, прорахувати наперед можливі шляхи розвитку подій та дати стратегічно правильні поради клієнту.

Які ж є переваги медіації?

  • Економія часу.
  • Зниження вартості процесу вирішення спору.
  • Можливість впливати на результат.
  • Конфіденційність процедури.
  • Можливість збереження або відновлення взаємин з партнерами.
  • Можливість запобігти виникненню подібних конфліктів у майбутньому.
  • Гарантія виконання рішення (у випадку успішної медіації).

Для Dictio Law Firm є важливим досягнення результату в оптимальні строки, оптимальним шляхом. Важливо, щоб Ви, як наш клієнт, мали можливість збереження ділових/партнерських/сімейних стосунків, у тих випадках, де це є можливим.

Тому, ми є лояльними до процесу медіації.

Керуючий партнер, адвокат Dictio Law Firm Олена Штогрин ( Olena Shtohryn ) отримала навички медіатора та була включена Українським Центром Медіації (kmbs) до списку Сollaborative Lawyers https://ukrmediation.com.ua/…/vrehuli…/collaborative-lawyers

Ліцензування нерезидентів у будівництві: як це працює?

Новини

Публікації

24
.
09
.
2024

На початку серпня Урядом було повідомлено про ухвалення рішення щодо надання можливості іноземним компаніям та організаціям, які діють на території України через постійні представництва, набувати право на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, шляхом заповнення декларації.

Будьте обачні з боргами вашої компанії

Новини

Публікації

17
.
06
.
2024

Інструмент банкрутства можна порівняти зі скальпелем в руках хірурга, ним можна як вилікувати, так і нашкодити. Процедури банкрутства є особливими та досить складними інструментом. Якщо ним будете користуватися ви, це може вас убезпечити від майнових витрат та відновити платоспроможність товариства. Якщо цим інструментом будуть користуватися ваші недобросовісні контрагенти, це може мати негативні наслідки як для товариства, так і для власника.‍

Хто такий замовник будівництва в Україні та які його повноваження щодо отримання дозвільної та містобудівної документації для початку будівництва?

Новини

Публікації

10
.
05
.
2024

В Україні Замовник може бути одночасно девелопером, а ось девелопер – не завжди Замовник об'єкта будівництва. Замовник будівництва, що має правоустановчі документи (власність/користування) на землю відповідає за оформлення всієї дозвільної документації.