Dictio Law Firm захистили інтереси Клієнта у судовому спорі з податковою

Завдяки зусиллям адвокатів Dictio Law Firm, детальному вивченню документів та вчасному оскарженню, податкове повідомлення - рішення було скасоване у судовому порядку.

Читати на Facebook

Фабула справи: Клієнт  займається торгівлею захисним покриттям (лако-фарбове, антикорозійне) та розчинниками до нього для промислових цілей (суднобудування, літакобудування). Податковими органами було проведено перевірку та винесено податкове-повідомлення рішення, яким застосовано фінансові санкції до Клієнта за порушення статті 15 Закону України   від 19.12.1995 № 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", а саме здійснення оптової торгівлі пальним без наявності ліцензії  на право оптової торгівлі пальним. Спір стосувався визначення коду УКТ ЗЕД товару.

Завдяки зусиллям адвокатів Dictio Law Firm, детальному вивченню документів та вчасному оскарженню, податкове повідомлення - рішення було скасоване у судовому порядку.

Суд звернув увагу на необхідність застосування висновку торгово-промислової палати, який був  раніше проігнорований податковою. Також, звернув увагу на допущення податковими органами порушень у оформленні документів на перевірку, що є підставами вважати перевірку незаконною. Як результат – податкові повідомлення-рішення, винесені на підставі таких перевірок, підлягають скасуванню. Детально  ми раніше розповідали за посиланням: https://www.dictio.com.ua/.../podatkova-perevirka-na...

Слід зазначити, що попередньо справа пройшла процедуру адміністративного оскарження у ДПС України.

Також, до подачі адміністративного позову, паралельно з процедурою адміністративного оскарження,  ми скористалися правом звернутися до Ради бізнес-омбудсмена. Вона представляє та захищає інтереси бізнесу у державних органах. Окрема подяка Business Ombudsman Council - Ukraine, якою теж було опрацьовано  справу та винесено аргументоване, неупереджене рішення.

Будемо з цікавістю слідкувати за подальшим розвитком цієї справи.

Ліцензування нерезидентів у будівництві: як це працює?

Новини

Публікації

24
.
09
.
2024

На початку серпня Урядом було повідомлено про ухвалення рішення щодо надання можливості іноземним компаніям та організаціям, які діють на території України через постійні представництва, набувати право на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, шляхом заповнення декларації.

Будьте обачні з боргами вашої компанії

Новини

Публікації

17
.
06
.
2024

Інструмент банкрутства можна порівняти зі скальпелем в руках хірурга, ним можна як вилікувати, так і нашкодити. Процедури банкрутства є особливими та досить складними інструментом. Якщо ним будете користуватися ви, це може вас убезпечити від майнових витрат та відновити платоспроможність товариства. Якщо цим інструментом будуть користуватися ваші недобросовісні контрагенти, це може мати негативні наслідки як для товариства, так і для власника.‍

Хто такий замовник будівництва в Україні та які його повноваження щодо отримання дозвільної та містобудівної документації для початку будівництва?

Новини

Публікації

10
.
05
.
2024

В Україні Замовник може бути одночасно девелопером, а ось девелопер – не завжди Замовник об'єкта будівництва. Замовник будівництва, що має правоустановчі документи (власність/користування) на землю відповідає за оформлення всієї дозвільної документації.