Антикризові заходи з підтримки відновлюваної енергетики

В Торгово - промисловій палаті України пройшла експертна нарада «Антикризові заходи з підтримки відновлюваної енергетики».

Читати на Facebook

В Торгово - промисловій палаті України пройшла експертна нарада «Антикризові заходи з підтримки відновлюваної енергетики».

На зустрічі, за участі Міністерства енергетики, Служби Віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, асоціацій та компаній – представників сфери альтернативної енергетики, обговорювались ключові проблеми розвитку відновлювальної енергетики та інвестиційної привабливості України.

Ще у грудні 2010 року Україна приєдналась до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, а в жовтні 2012 року взяла на себе зобов’язання до 2020 року досягти частки енергії із відновлюваних джерел енергії на рівні 11% в загальній структурі енергоспоживання країни.

Якщо подивитися на баланс попиту та пропозицій електричної енергії, то в квітні 2019 року доля ВДЕ складала 4,8% в об’єднаному енергетичному балансі України, а в квітні 2020 року – 10,7%. Тобто, Україна майже досягла виконання своїх зобов’язань.

Питання розвитку «зеленого курсу», як ніколи стає важливим для українського уряду в контексті оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

У грудні ЄС запровадили новий «зелений курс» (New Green Deal). Це тенденція на екологізацію/декарбонізацію всіх сфер економік. Ціль ЄС - до 2050 року стати вуглецево нейтральним. Україна у свою чергу може стати вуглецево нейтральною до 2070 року. Служба Віцепрем'єр-міністра уже активно веде діалог з ТПП України.

Також, Торгово-промислова палата України підтримує заходи щодо закупівель української техніки в галузі машинобудування з підтвердженим ступенем локалізації виробництва під час проведення тендерів. Особливої уваги заслуговують вітрові електростанції зі ступенем локалізації українського обладнання до 70%.

Ліцензування нерезидентів у будівництві: як це працює?

Новини

Публікації

24
.
09
.
2024

На початку серпня Урядом було повідомлено про ухвалення рішення щодо надання можливості іноземним компаніям та організаціям, які діють на території України через постійні представництва, набувати право на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, шляхом заповнення декларації.

Будьте обачні з боргами вашої компанії

Новини

Публікації

17
.
06
.
2024

Інструмент банкрутства можна порівняти зі скальпелем в руках хірурга, ним можна як вилікувати, так і нашкодити. Процедури банкрутства є особливими та досить складними інструментом. Якщо ним будете користуватися ви, це може вас убезпечити від майнових витрат та відновити платоспроможність товариства. Якщо цим інструментом будуть користуватися ваші недобросовісні контрагенти, це може мати негативні наслідки як для товариства, так і для власника.‍

Хто такий замовник будівництва в Україні та які його повноваження щодо отримання дозвільної та містобудівної документації для початку будівництва?

Новини

Публікації

10
.
05
.
2024

В Україні Замовник може бути одночасно девелопером, а ось девелопер – не завжди Замовник об'єкта будівництва. Замовник будівництва, що має правоустановчі документи (власність/користування) на землю відповідає за оформлення всієї дозвільної документації.