5 причин запросити до співпраці юриста-медіатора

Медіація дозволяє вийти за межі спірних правовідносин, а тому може стати основою для виникнення нових правовідносин, а це сфера компетенції юриста. 

Читати на Facebook

5 причин запросити до співпраці юриста-медіатора:

1.Юрист-медіатор бачить більше можливостей. Може завжди запропонувати альтернативний спосіб вирішення спору, розуміючи судову перспективу процесу.

2.Вища ефективність роботи та результат. Поєднання знань юриста і інструментів, що застосовує медіація, дає в переговорному процесі ефективні результати.

3.Швидкий результат. Юрист-медіатор часто допомагає дійти до двосторонньої згоди без суду. Це заощаджує час і гроші.

4.Медіація дозволяє вийти за межі спірних правовідносин, а тому може стати основою для виникнення нових правовідносин,  а це сфера компетенції юриста.

5.Ви відразу отримаєте договір. Юрист-медіатор складе договір за результатами медіації  і не потрібно звертатись окремо до юриста.

Ліцензування нерезидентів у будівництві: як це працює?

Новини

Публікації

24
.
09
.
2024

На початку серпня Урядом було повідомлено про ухвалення рішення щодо надання можливості іноземним компаніям та організаціям, які діють на території України через постійні представництва, набувати право на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, шляхом заповнення декларації.

Будьте обачні з боргами вашої компанії

Новини

Публікації

17
.
06
.
2024

Інструмент банкрутства можна порівняти зі скальпелем в руках хірурга, ним можна як вилікувати, так і нашкодити. Процедури банкрутства є особливими та досить складними інструментом. Якщо ним будете користуватися ви, це може вас убезпечити від майнових витрат та відновити платоспроможність товариства. Якщо цим інструментом будуть користуватися ваші недобросовісні контрагенти, це може мати негативні наслідки як для товариства, так і для власника.‍

Хто такий замовник будівництва в Україні та які його повноваження щодо отримання дозвільної та містобудівної документації для початку будівництва?

Новини

Публікації

10
.
05
.
2024

В Україні Замовник може бути одночасно девелопером, а ось девелопер – не завжди Замовник об'єкта будівництва. Замовник будівництва, що має правоустановчі документи (власність/користування) на землю відповідає за оформлення всієї дозвільної документації.